Bilgi

Blog Image

BEYKENT SÜRÜCÜ KURSU

 BEYKENT SÜRÜCÜ KURSU HİZMETLERİ , EHLİYET TEMİNİ VE MANUEL-DÜZ VİTES, OTOMATİK VİTES ARAÇLARLA DİREKSİYON EĞİTİMİ HİZMETLERİ

Beykent sürücü kursu

Firmamız Beykent ve çevresinde ikamet edenler için de Sürücü Kursu, Direksiyon Eğitimi, Ehliyet Kursu hizmetleri sunmaktadır. Beykent ve çevresinde faaliyette bulunan bir firmanız varsa veya şahsınız Beykent ve çevresinde yaşıyorsa, sürücü kursuna kayıt, Ehliyet alma, Ehliyet sınıf yükseltme, SRC belgesi çıkartma, otomatik vitesli veya düz vites otomobil kullanma becerisi, direksiyon eğitimi talepleriniz için lütfen İletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçiniz.

B sınıfı Otomobil Ehliyeti, A2 sınıf Motorsiklet Ehliyeti, D sınıf Otobüs Ehliyeti, Manuel Araç kullanımı, Manuel araç direksiyon dersleri, Otomatik Vites Araç Kullanımı, Otomatik araç direksiyon eğitimi, Tüm SRC Belgeleri, Beykent A2 Sınıfı motosiklet Ehliyeti kursu

 

 

Beykent sürücü kursu

 

Beykent A2 Sınıfı (Motosiklet) Sürücü Kursu

A2 Ehliyet İçin Yaş Sınırı : 17 (Yaşını doldurup 18 den gün almış olmak, sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)

Kullanabildiği Araçlar : Mobilet, Motorsiklet, Scooter

Beykent B Sınıfı (Otomobil) Sürücü Kursu

Beykent sürücü kursu 

B Ehliyet İçin Yaş Sınırı : 18 (Yaşını doldurup 19 dan gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)

Kullanabildiği Araçlar : Otomobil, Minibüs, Kamyonet

B sınıfı ehliyet almak isteyen adaylar; Toplam Motor Tekniği ,Trafik ve Çevre Bilgisi ve İlkyardım Bilgisi derslerinden test sınavına katılırlar. Başarılı olan adaylar, bağlı bulundukları sürücü kursunun Otomobili ile Direksiyon Sınavına katılırlar.

Beykent C Sınıfı (Çekici, Tır) Sürücü Kursu

C Ehliyet İçin Yaş Sınırı : 22 (Yaşını doldurup 23 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)

Kullanabildiği Araçlar : Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Kamyon, Çekici, Tır

Beykent D Sınıfı (Otobüs) Ehliyet Kursu

D Ehliyet İçin Yaş Sınırı : 23 (Yaşını doldurup 24 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)

Kullanabildiği Araçlar : Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Kamyon, Otobüs

C sınıfı ehliyeti olup D sınıfı Sürücü Belgesi ekletmek veya B sınıfı ehliyeti olup D sınıfı ekletmek isteyen adaylar sadece direksiyon sınavına girer.

Beykent çevresindeki başlıca sürücü kursları:

Beykent sürücü kursu, tay sürücü kursu, tayehliyet, anadolu sürücü kursu, yakuplu sürücü kursu, ipek sürücü kursu, panem sürücü kursu, durak sürücü kursu, marmara, sünbey sürücü kursu, smf sürücü kursu, özel gürpınar sürücü kursu

Etiketler : Beykent, Beykent sürücü kursu fiyatları, Beykent Sürücü Kursları

Beykent sürücü kursu

 

                               

DUYURULAR                      

                Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları          

                Direksiyon Uygulama Sınav Sonuçları     

               

Sürücü Adaylarımız İçin Simülatör ile Eğitim İmkanı

Sertifikamı Almıştım.Ehliyet'e Ne zamana kadar çevirebilirim?

Ehliyet Yazılı Sınavında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar..

Düz Vites ve Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersleri

Otomatik Vites Araç Daha Tasarruflu Nasıl Kullanılır?

Ehliyet Araç Tescil ve Ehliyet e-Randevu İçin Tıklayınız.

Direksiyon sınavını kazandım ne yapmalıyım?

                 

Yeni ehliyet YasasıYeni Türk EhliyetleriEhliyetinizi Hemen Alın

Artık ehliyetler ömür boyu geçerli olmayacak.

yeni_ehliyet

* Düzenleme ile ehliyetler ömür boyu geçerli olmayacak. Bazı sınıflar için 10, bazıları da 5 yılda bir değiştirilecek. Yenilenen sürücü belgeleri için harç alınmayacak, sadece belge parası alınacak.

* Her sınıfta iki yıllık deneyim aranacak.D ve DE sınıfı ehliyet almak isteyenler en az 24 yaşında olacak.

* Tasarı, trafik cezalarının ödenmesinde taksit dönemi de başlatıyor. Peşin ödeyenlere yüzde 25 indirim yapılacak. Bir ay içinde müracaat edilmesi halinde ise 4 taksitte ödeme imkanı getirilecek. Trafik polisleri peşin para tahsilatı yapmayacak.

Beykent sürücü kursu


 

* Tasarıyla, motorlu bisiklet ve motosiklet kullananlara verilecek. M, A1 ve B1 sınıfı sürücü belgeleri için aranan yaş şartı da 17'den 16'ya çekilecek.

Beykent sürücü kursu


 

* Yeni Türk ehliyetleri, fiziki olarak AB ülkelerinde kullanılan sürücü belgesine uygun olacak ve AB ülkelerinde de kullanılabilecek. Yeni ehliyetlerde sahteciliğin önüne geçilmesi için güvenlik üst düzeyde tutulacak ve ehliyetler ‘ömür boyu’ geçerli olmayacak. Ancak yenileme için tekrar sınava girmek gerekip gerekmeyeceği henüz belli değil.

 

 

Beykent sürücü kursu

 

 

Etiketler : Yeni Ehliyet Yasası, Otomatik vites ehliyeti, yeni sürücü belgesi, otomatik vites direksiyon dersi

WhatsApp
+905412033113
Instagram
facebook
Konum
Youtube
Tiktok